Dlaczego warto wypożyczyć samochód w Carent-24?

W różnych sytuacjach życiowych potrzebujemy wynająć auto. Czasami podróżujemy samolotem czy pociągiem do danego miasta, a samochód jest nam niezbędny, by załatwić wszystko na miejscu. Zdarza się, że mieszkańcy miast nie posiadają własnych pojazdów, ale by wybrać się na urlop chcą go wypożyczyć. Gdzie to zrobić w Warszawie?

Wypożyczalnia aut w Warszawie

W stolicy możemy z łatwością znaleźć wiele wypożyczalni samochodów, ale wyróżnia się tu zdecydowanie Carent-24. Firma to oferuje modele różnych klas i z różnym wyposażeniem. Dzięki temu każdy – niezależnie od potrzeb i budżetu – znajdzie coś dla siebie. To bardzo ważne, ponieważ kompletnie innego samochodu będziemy potrzebować na wyjazd z rodziną za miasto, innego, kiedy sami potrzebujemy się po nim przemieszczać, a jeszcze innego, kiedy jedziemy na spotkanie biznesowe lub odbieramy potencjalnego kontrahenta z lotniska i chcemy zrobić wrażenie. Carent-24 znajdziemy na lotnisku Chopina i na Modlinie oraz w centrum Warszawy. Jednak to, co naprawdę wyróżnia tę warszawską wypożyczalnię aut to fakt, że firma dostarcza samochody w trybie 24-godzinnym we wskazane miejsce. Oznacza to niezwykły komfort dla potencjalnych klientów. Niezależnie od tego o której przyleci nasz samolot lub potrzebujemy się przemieścić – samochód może na nas czekać.

Bardzo ważna jest też łatwość całej procedury. Samochód możemy szybko, tanio i bez zbędnych formalności wypożyczyć elektronicznie.

Oferta Carent-24

To, co wyróżnia dodatkowo Carent-24 to ich bogata oferta. Możemy zdecydować się na wynajem krótkoterminowy, średnioterminowy lub długoterminowy. Dzięki temu możemy skorzystać z usług wypożyczalni samochodów niezależnie od tego, na jak długo potrzebujemy samochodu. Istotne jest też to, że możemy wynająć busy i vany.  Bardzo często właśnie takimi usługami zainteresowani są klienci, którzy mają swoje auto. Czasem potrzebują busa, by większą grupą wyjechać za miasto, ponieważ jest to po prostu bardziej opłacalne niż przemieszczanie się kilkoma samochodami i płacenie za paliwo. Jest to też bardzo przydatne, kiedy chcemy się przeprowadzić, nie mamy dużego auta, ale nie chcemy zatrudniać firmy przeprowadzkowej.

wypożyczalnia samochodów Warszawa

Jak wygląda wypożyczenie samochodu z Carent-24?

Przede wszystkim jeżeli chcemy wypożyczyć samochód będziemy potrzebować dwóch dokumentów potwierdzających naszą tożsamość. Oczywiście musimy też mieć prawo jazdy, które będzie ważne przez cały czas najmu.

Jednak to nie wszystko. Kierowca wynajmujący samochód musi mieć skończone 20 lat i mieć uprawnienia do prowadzenia pojazdów przez minimum rok. Jeżeli jednak planujemy wypożyczyć pojazd z klasy premium to wymagania są nieco wyższe. Musimy mieć ukończone 25 lat i mieć prawo jazdy kategorii B, chociaż 3 lata.

Jeżeli spełniamy kryteria to możemy zarezerwować wybrane auto przez stronę internetową lub telefonicznie. Nasz najem będzie liczony od momentu przekazania nam samochodu i będzie naliczany na podstawie pełne doby.

Za wynajem samochodu będziemy mogli zapłacić za pomocą strony internetowej lub gotówką bądź kartą płatniczą na miejscu. Widać więc, że niezależnie od naszych preferencji możemy wybrać dowolną formę. Pamiętajmy jednak, że przy wynajmie płacimy kaucję. Jest ona blokowana na karcie płatniczej i jeżeli wszystko jest w porządku jest ona odblokowywana. Jeżeli wykupimy pełne ubezpieczenie to może ona wynosić zaledwie 300 zł w przypadku standardowych pojazdów i około 1000 zł w przypadku samochodów klasy premium.