Dlaczego warto korzystać z usług POLREGIO?

pociągi

Podróż koleją, czy to w celach turystycznych, czy z obowiązku (szkoła, praca), jest dobrą alternatywą dla jazdy samochodem. Nie trzeba martwić się o opłaty, ubezpieczenia, paliwo, ani o naprawy – wystarczy kupić bilet. W dzisiejszych czasach nie musimy już nawet stać w kolejce celem jego zakupu. Ułatwieniem są liczne aplikacje i platformy internetowe, dzięki którym zaoszczędzimy cenny czas. Interesującą ofertę przygotowała dla podróżujących firma przewozowa POLREGIO. Przyjrzyjmy się jej nieco bliżej… 

Szeroka oferta, atrakcyjne promocje

Podróżowanie trasami POLREGIO jest sporym ułatwieniem. Interesujące oferty, dzięki którym można uzyskać zniżki na bilety jednorazowe oraz okresowe, to jeden z argumentów przemawiających za przerzuceniem się z auta na pociąg. Wiele tras prowadzących przez cały kraj niweluje liczbę wymaganych przesiadek, co z pewnością wpływa na podniesienie poziomu komfortu podczas jazdy. Wracając z kolei do ofert promocyjnych, poniżej przedstawiamy kilka przykładów:

  • Bilet miniTURYSTYCZNY

Przy zakupie biletu miniTURYSTYCZNEGO możemy bez ograniczeń zwiedzać najciekawsze miejsca w Polsce, bez obaw o poniesienie zbyt wysokich kosztów. Za 39 zł nabywamy bilet, którego ważność rozpoczyna się już o godzinie 18:00 dnia roboczego poprzedzającego dni wolne, na które zakupiono bilet, a kończy się o godzinie 6:00 pierwszego dnia roboczego następującego bezpośrednio po dniach wolnych. Dodatkowo przy skorzystaniu z usługi „Długie weekendy”, ważność biletu rozciąga się na dni świąteczne, które sąsiadują bezpośrednio z weekendem.

  • REGIOkarta

Karta ta uprawnia do 30% zniżki przy zakupie biletów jednorazowych oraz do 15% zniżki przy okazji nabywania biletów okresowych. Dostępne są karty roczne w cenie 175 zł lub półroczne, już za 105 zł. Gdy termin ważności REGIOkarty dobiega końca, kolejną można nabyć o 20% taniej.

podróż pociągiem

  • Ty i raz, dwa, trzy

Lubisz podróżować w towarzystwie? Możesz zapewnić zniżkę swoim znajomym! Pierwsza z osób otrzymuje bilet jednorazowy, liczony wg ceny normalnej lub z przysługującą ustawową ulgą, podczas gdy pozostali otrzymują bilety, których cena będzie obniżona o 30% ceny wyjściowej.

  • Połączenie w dobrej cenie

Jest to usługa oferująca zniżki na 300 tras pociągów REGIO oraz interREGIO. W ramach oferty można nabyć po niższej cenie bilety jednorazowe oraz bilety okresowe imienne. Może skorzystać z niej każda osoba, która nie nabywa biletów w ramach innych promocji lub osoba uprawniona do korzystania z ulg przyznanych ustawowo. Bilety wydawane w ramach usługi nabywane są na przejazdy we wskazanych relacjach (w obu kierunkach). Dodatkowo, jeżeli w danej miejscowości znajduje się więcej niż jeden przystanek, wówczas bilet ma zastosowanie do wszystkich przystanków w danej miejscowości.

  • Kolej dla Seniora

W ramach tej oferty w specjalnej cenie bilet nabyć mogą osoby powyżej 60. roku życia. Ofertą objęte są bilety jednorazowe, bez względu na godzinę wyjazdu ze stacji. Oferta obowiązuje na wybranych trasach w obrębie województwa kujawsko-pomorskiego.

Dodatkowe oferty to zniżki przysługujące na wybranych trasach poszczególnych województw. Jak widać, podróżowanie kolejami POLREGIO to same korzyści!

Zakup biletów poprzez system Bilety Regionalne

Nie chcesz stać w kolejkach ani udawać się na dworzec, by nabyć bilet wcześniej? Skorzystaj z możliwości zakupienia biletu przez internet. Wystarczy wybrać rodzaj i czas połączenia wraz z udogodnieniami dodatkowymi, a następnie przejść do trybu zakupu elektronicznego. System internetowej sprzedaży biletów Bilety Regionalne jest wyjątkowo prosty i intuicyjny w obsłudze. Dodatkowo, by obniżyć cenę biletu, oprócz przysługującej w danym przypadku ulgi ustawowej, bilet nabyć można w taryfie Małopolskiej lub z REGIOkartą. Zakupić można także bilet dla psa, na przewóz roweru lub opłacić przewóz większego bagażu.

Bogata oferta firmy przewozowej POLREGIO skłania do skorzystania z tanich przejazdów koleją po dowolnej trasie w obrębie kraju. Zatem niezależnie od tego, ile masz lat i dokąd zmierzasz – pociągi POLREGIO pomogą Ci w dotarciu na miejsce w szybki, sprawny, a przede wszystkim komfortowy sposób.