Modelowanie sylwetki bez skalpela – innowacyjna technologia InShape

inshape modelowanie sylwetki

Zgrabna sylwetka oraz wyrzeźbione mięśnie to marzenie wielu ludzi. Niestety aby osiągnąć ten cel należy dostosować się do restrykcyjnej diety, a także poświęcić wiele godzin na siłowni. Tam , wyciskając z siebie siódme poty, dążymy do osiągnięcia swojego pragnienia o pięknej figurze i wysportowanym ciele. To ogromny nakład pracy, czasu oraz energii, które powoli przynoszą zadowalające rezultaty.

Niekiedy znajdujemy się w takim położeniu lub momencie życia, gdzie brak efektów odbija się na naszej motywacji. Szybkie efekty zdają się niemożliwe do zrealizowania w krótkim czasie. Jest to jednak błędne myślenie. Na rynku istnieje idealne rozwiązanie, które pozwoli na podniesienie pewności siebie. Dzięki urządzeniu InShape możliwe jest uwolnienie wewnętrznej siły własnych mięśni, która prowadzi na sam szczyt – tam, gdzie spełniają się marzenia.

Intensywne impulsy vs. intensywne ćwiczenia

Urządzenia dedykowane zabiegom wyszczuplającym, do której grupy należy InShape, pozwalają na osiąganie pozornie niemożliwego. Nowoczesna technologia polega na pobudzaniu mięśni do skurczy, porównywalnych do tych pojawiających się podczas ćwiczeń fizycznych oraz siłowych. Efekt jest także taki sam, ale jego potencjał pozwala na osiąganie lepszych rezultatów. Daje to więcej możliwości a tym samym przemawia na korzyść wykorzystania urządzenia. Na czym dokładnie polega działanie InShape?

Praca urządzenia InShape opiera się zaawansowanej technologii stymulowania mięśni przy pomocy impulsów elektromagnetycznych. Kierowane są one do konkretnych partii mięśni, które pracują poprzez skurcze. Jest to w pełni bezbolesne, a sama metoda jest nieinwazyjna. Sam pacjent nie wykonuje żadnych ruchów, a jedynie pozostaje w stanie spoczynku na łóżku w gabinecie. Na wybrane miejsca nakładane są specjalne aplikatory zamocowane przy pomocy opasek.

Pole elektromagnetyczne stymuluje mięśnie, przechodząc przez kolejne warstwy skóry i tłuszczu. Tym samym intensywne skurcze pojawiające się podczas zabiegu prowadzą do wzrostu mięśni oraz co istotne – redukują tkankę tłuszczową.

inshape modelowanie sylwetki

Trening w gabinecie lekarskim

Działanie oparte jest o technologię IamT, której zastosowanie pozwala na zwiększenie efektywności samego zabiegu. Intensywność skurczy można dostosować do planowanych rezultatów, ale już na najniższym poziomie przynoszą bardziej zadowalające efekty niż godziny spędzone na siłowni. W trakcie standardowej, 30 minutowej sesji możliwe jest wykonanie około 20 000 skurczów. Przewyższa to znacznie serie pompek, przysiadów oraz innych ćwiczeń, wykonywanych podczas jednorazowej wizyty na siłowni.

Zabiegi, podczas których stosowany jest InShape są całkowicie nieinwazyjne, co ogranicza czas rekonwalescencji do minimum. Możliwe jest wystąpienie delikatnego bólu w okolicach partii mięśni, wystawionych na działanie pola. Jest to porównywalne z tzw. „zakwasami”, które pojawiają się po intensywnym treningu fizycznym i siłowym. Zaleca się zastosowanie relaksacyjnego stretchingu, który zniweluje dyskomfort wynikający z efektów ubocznych, będących skutkiem wzmożonej pracy mięśni. Należy jednak pamiętać, że pomimo porównywalnego poziomu zmęczenia, efekty są szybciej zauważalne, a także bardziej spektakularne.

Najlepsze rezultaty powstają w wyniku realizacji kolejnych etapów „treningów” z wykorzystaniem urządzenia InShape. Pełna seria trwa zazwyczaj około 2 tygodni. Podczas jej trwania zaleca się powtarzanie cyklów, dedykowanych danym partiom ciała, od 4 do 6 razy. Pozwoli to na uzyskanie pełnego, satysfakcjonującego efektu. Dzięki temu możliwe jest również cieszenie się z rezultatów, utrzymujących się od 3 do 6 miesięcy.

Każdy z programów treningowych pozwoli na uzyskanie indywidualnych rezultatów, które pragnie osiągnąć pacjent. Możliwe jest wymodelowanie całego ciała, wybranych jego części, a także rozbudowa mięśni. Dzięki urządzeniu InShape powrót do formy lub też zbudowanie idealnej sylwetki są na wyciągnięcie ręki.

Wymarzona sylwetka bez wysiłku

Nieważne, czym kieruje się pacjent, pragnący poddać się zabiegowi z wykorzystaniem InShape. Może on osiągnąć swoje marzenie o powrocie do formy sprzed ciąży, wyrzeźbieniu mięśni lub skupić się na konkretnych ich partiach. Podwójne działanie urządzenia pozwala na wymodelowanie brzucha, ud oraz pośladków, przy jednoczesnym spalaniu tkanki mięśniowej. Ciało zyska zgrabne kształty przy zastosowaniu nieinwazyjnej metody. Również mięśnie zostaną rozbudowane. Jest to niczym długi trening połączony z liposukcją. Rezultaty są niezwykle zadowalające. Wszystko, aby pacjent mógł spełnić swoje pragnienie.