Krówki ślubne – słodki dodatek dla gości podczas wesela

Nasi goście weselni przyjeżdżają z bliska i z daleka w dniu naszego ślubu. Ich jedynym celem jest świętowanie z nami tego wielkiego dnia. To wyjątkowe uczucie, kiedy nasza rodzina i przyjaciele wznoszą toast za nasze zdrowie. Warto im wszystkim podziękować za to, że nam towarzyszą. Świetnym sposobem są krówki ślubne!

Dlaczego warto podziękować gościom weselnym?

Nasi przyjaciele i rodzina zbierają się, aby być świadkami naszego szczęścia i rozpoczęcia nowego życia z wybranym przez nas partnerem. Zarezerwowali miejsce w swoim kalendarzu, odłożyli pieniądze, wybrali idealny prezent, pięknie się ubrali i pokonali całą drogę dzielącą ich od Was, aby Wam towarzyszyć. Powinniśmy więc znaleźć specjalny sposób, aby pokazać im, jak doceniamy ich udział w tym szczególnym dla nas dniu.

Oczywiście istnieje kilka sposobów na podziękowanie naszym gościom za udział w weselu. Zazwyczaj wykorzystuje się do tego tablice powitalne ustawione przy wejściu do sali weselnej. Dzięki nim od pierwszych chwil czują się oni mile widziani na imprezie. Pan i Pani młoda mogą na zwykłej tablicy napisać kilka słów podziękowania za pojawienie się na przyjęciu. Jednak to nieco za mało. Warto więc zainteresować innymi formami podziękowań dla gości weselnych.

Słodkie podziękowanie dla gości weselnych

Współcześnie coraz częściej przygotuje się małe, powitalne lub pożegnalne paczuszki z podziękowaniem dla gości weselnych. Zazwyczaj zawierają one małe kosmetyki lub słodycze takie jak krówki. To bardzo miły gest, który doceni każdy gość.

Takie słodkie podziękowania para młoda może wręczać każdemu gościowi, który przychodzi się pożegnać przed wyjściem. Możemy ustawić je na specjalnym stole, czasem rozdaje je obsługa, która ma je na tacach i krąży wśród gości. Najpowszechniejszym sposobem jest jednak ustawienie małego, słodkiego podziękowania na każdym talerzyku. Wtedy mamy pewność, że każdy gość je otrzyma.

Ważnym elementem słodkich podziękowań dla gości jest samo słowo „dziękuję”. Jeżeli przygotowujemy paczuszkę ze słodkościami to wydrukujmy karneciki, na których będziemy mogli napisać datę i podziękowanie. Niektóre słodycze dają nam możliwość przygotowania personalizowanych opakowań, dzięki czemu nie musimy przygotowywać osobnych karnecików.

Krówki ślubne – idealne podziękowanie dla gości

Krówki ślubne to idealne podziękowanie dla gości weselnych. Przede wszystkim wszyscy je lubią. Dla starszych są one wspaniałym wspomnieniem dzieciństwa. Maluchy za to kochają wszystkie łakocie. Dodatkowo każdy cukierek jest pakowany osobno, więc nie musimy wszystkiego zjadać od razu. To prezent, który nasi goście mogą schować i zjeść później delektując się wspomnieniami z szampańskiej zabawy na naszym weselu.

Krówki ślubne mają tą zaletę, że w łatwy sposób możemy je spersonalizować. Mamy możliwość przygotowania własnych podziękowań, które będą pasowały do naszych zaproszeń i motywu całej ceremonii. Jednocześnie możemy na nich napisać, jak bardzo dziękujemy naszym gościom za ich obecność w tym wyjątkowym dla nas dniu. Nie musimy się już kłopotać przygotowaniem dodatkowych kartek czy bilecików z podziękowaniami.

Niezwykle ważną zaletą krówek ślubnych jest to, że są one budżetowym rozwiązaniem. Kiedy przygotowujemy przyjęcie weselne koszty nieustannie się mnożą. Nie chcemy kupować czegoś nieprzydatnego. Zależy nam, aby mieć kilka prezentów dla gości na zapas. W końcu zawsze może się coś zgubić lub pojawić ktoś niespodziewany. Krówki ślubne idealnie się tu sprawdzą i nie zrujnują naszego budżetu.