9 okazji na które można personalizować krówkę

Czasem potrzebujemy czegoś wyjątkowego – chcemy komuś podziękować, podkreślić wagę danej okazji, pokazać jak bardzo nam zależy. W takich sytuacjach bardzo często najlepszym rozwiązaniem są personalizowane krówki. To pyszne słodycze, które lubi każdy z nas, a ich personalizacja jest dziecinnie prosta. Oto 9 okazji, gdzie świetnie się one sprawdzają.

Krówki weselne

Krówki weselne mogą spełniać wiele funkcji. Z jednej strony do idealny sposób na podziękowanie naszym gościom za uczestnictwo w tym wyjątkowym dla nas dniu. Z drugiej dzięki personalizacji może dokładnie dopasować je do naszych zaproszeń, wystroju sali weselnej i ogólnego charakteru ceremonii. Dzięki temu stają się one idealnym uzupełnieniem dekoracji stołu.

Krówki na baby shower

Baby Shower to wyjątkowa impreza. Młoda mama ma już niedługo urodzić. Pierwsze momenty w życiu malucha są niezwykle absorbujące i to ostatnia okazja, aby w spokoju cieszyć się narodzinami dziecka z koleżankami. Warto więc podkreślić wyjątkowość tej chwili przygotowanymi specjalnie krówkami. Będą też one wspaniałą pamiątką dla przyszłej mamy.

Krówki na chrzest

Chrzciny to obecnie coraz większe imprezy. Kiedy gościmy wielu gości ciężko z każdym porozmawiać i podziękować mu za to, że się pojawił. Jednak możemy przygotować krówki personalizowane. Słodycze rozłożone na każdym nakryciu pozwolą dotrzeć do każdego z naszych gości i podziękować mu za obecność w imieniu naszego maluszka.

Krówki na komunię

Krówki na komunii to idealne rozwiązanie. Na takich imprezach jest mnóstwo dzieci, które kochają słodycze oraz jadalne dekoracje stołu. Jednocześnie jeżeli zamówimy krówki wykonywane według tradycyjnej receptury bez konserwantów to będziemy mieli pod ręką słodkości, o których skład nie musimy się martwić. Zdecydowanie łatwiej będzie namówić każdego niejadka do skończenia obiadu, jeżeli będzie na niego czekała kolorowa krówka!

Krówki na osiemnastkę

Pełnoletniość osiąga się tylko raz i dla każdego z nas to wyjątkowa okazja. Ciężko znaleźć jakieś podziękowanie za prezenty, które jednocześnie ucieszy starszych członków rodziny i naszych rówieśników. Jednak personalizowane, kolorowe krówki ze śmiesznym nadrukiem na pewno się sprawdzą. Zwłaszcza, że słodycze lubimy niezależnie od wieku.

Krówki na dzień babci i dziadka

Problem z pomysłem na prezent dla babci i dziadka to częste zjawisko. Zdarza się, że nasi seniorzy mają już praktycznie wszystko. Warto wtedy zainwestować wpersonalizowane krówki, którymi będą oni mogli częstować swoich znajomych. Możemy nadrukować na nich słowa „Kocham Cię”, aby za każdym razem sięgając po cukierek pamiętali oni o ciepłych uczuciach, którymi ich darzymy. W podobny sposób krówki z nadrukiem sprawdzają się jako prezent z okazji dnia Matki lub Ojca.

Krówki na halloween

Planujecie przyjęcie z duchami? Imprezę kostiumową lub karnawałową? A może wyjątkowe Andrzejki? Halloween to nie jedyna okazja, na której sprawdzają się personalizowane krówki. Dzięki nim nasz poczęstunek podczas przyjęcia jest tak samo dopasowany do okazji, jak nasz kostium.

Krówki na Wielkanoc i Boże Narodzenie

Również na Wielkanoc i Boże Narodzenie świetnie sprawdzają się personalizowane krówki. Nie bez powodu ubieramy choinki i przystrajamy cały dom z okazji świąt. Chcemy, by były to wyjątkowe chwile. Producenci słodyczy przygotowują na święta specjalne opakowania, ale możliwość zrobienia personalizowanych krówek dla siebie jest jeszcze lepsza. Na Boże Narodzenie możemy dołożyć je do wręczanych przez nas prezentów lub wykorzystać jako słodki upominek dla dalszych znajomych. Na Wielkanoc idealnie sprawdzą się one podczas poszukiwania jajka.