Dj sprawdzi się na imprezie firmowej ?

dj na imprezę firmową poznań

Zorganizowanie niezapomnianej imprezy integracyjnej to spore wyzwanie. Im większa firma, tym trudniej. Dzieje się tak głównie ze względu na to, że każdy z pracowników może mieć zupełnie inne oczekiwania i wymagania, ponadto o wiele trudniej jest zadbać o integrację dużej grupy ludzi. Jak zorganizować ciekawą imprezę firmową, na której wszyscy będą dobrze się dobrze poznać? Doskonałym wyborem będzie oryginalna impreza taneczna z okazji karnawału, zbliżającego się końca roku lub tak po prostu, aby pracownicy mogli się rozerwać we wspólnym gronie.

Impreza taneczna — doskonały sposób na integrację

Zorganizowanie imprezy firmowej dla dużej grupy pracowników to trudne zadanie. Nie można przecież wszystkich podwładnych zabrać do klubu, w którym zresztą często trudno zamienić ze sobą słowo i lepiej się poznać, a o to przecież w takich spotkaniach chodzi. Lepszym pomysłem jest zorganizowanie czegoś na własną rękę. Dużą popularnością cieszą się wyjścia na kręgle, paintball lub wyścigi na gokartach, na specjalistycznym torze, wynajętym na kilka godzin. Dobrym pomysłem jest również zorganizowanie ciekawej imprezy tanecznej. Może być ona tematyczna, dzięki czemu pracownicy będą mieli okazję wykazać się kreatywnością podczas wymyślania pasujących do tematu strojów, lub po prostu nastawiona na dobrą i swobodną zabawę.

Tego typu wydarzenie nie jest wcale takie skomplikowane do zorganizowania. Na samym początku oczywiście należy znaleźć odpowiednie miejsce, w którym przyjęcie mogłoby się odbyć. Bardzo ważne jest, aby lokal był przygotowany na obecność określonej liczby osób. W przeciwnym razie może być zbyt ciasno i duszno, aby móc się dobrze bawić. Warto też wybrać miejsce, w którym sala byłaby podzielona na dwie części. Jedna byłaby przeznaczona do rozmów i odpoczynku, druga do tańca. Ważną kwestią na tego typu spotkaniach są również napoje, procentowe oraz bezalkoholowe, a także jedzenie i przekąski. Żadnej z tych rzeczy nie może zabraknąć, dlatego należy podejść do tej kwestii z rozwagą i dobrze ją przemyśleć. Jeśli przyjęcie ma być tematyczne, to warto również pomyśleć o odpowiednich dekoracjach.

dj na imprezę firmową

Nie ma zabawy bez muzyki

Na żadnej tanecznej imprezie nie może zabraknąć muzyki. Można zdecydować się na występ znanego zespołu muzycznego, który na pewno uświetni wydarzenie integracyjne, jednak będzie również bardzo kosztowne i potrwa stosunkowo krótko. O wiele lepszym i bardziej opłacalnym pomysłem będzie wynajęcie na imprezę firmową DJ-a. Powinien być on wykwalifikowany oraz mieć swój własny, profesjonalny sprzęt, dzięki któremu muzyka będzie doskonale jakości, a uczestnicy zabawy poczują się jak w najlepszym profesjonalnym klubie tanecznym. Jeśli interesuje Cię DJ na imprezę firmową we Wrocławiu lub w innym mieście, to najlepiej poszukać po prostu sprawdzonego DJ-a na wesele lub inne przyjęcia taneczne. Trudno znaleźć specjalistę od typowych imprez firmowych, jednak nie jest to żadną przeszkodą.

Jedną z firm, która zajmuje się organizacją imprez jest  2t.com.pl. Firma zapewnia kompleksową obsługę imprez, w tym dobrane nagłośnienie, odpowiednie oświetlenie, a także rozwiązania dekoracyjne światłem. Istnieje na  rynku od ponad 20 lat oraz oferuje wiele pakietów organizacji imprez, szczególnie firmowych, razem z zagwarantowaniem obsługi artystycznej tj. DJ, konferansjer, hostessy, zespoły muzyczne itp.

Aby mieć pewność, że zabawa będzie udana, a utwory dopasowane do gustów pracowników, to warto przed przyjęciem zebrać propozycje od podwładnych, aby wiedzieć, do jakich utworów im się najlepiej tańczy. Taka lista będzie naprawdę dużą podpowiedzią dla DJ-a i ułatwi mu dopasowanie pozostałych kawałków na playliście. Profesjonalni DJ-e poza samą muzyką oferują często możliwość wykorzystania również innych atrakcji w postaci na przykład ciekawych konkursów z nagrodami. Zespołowe zabawy i wspólne wykonywanie zadań będzie oryginalnym dodatkiem i na pewno pozytywnie wpłynie na integrację między pracownikami.